0 (216) 378 9975 info@guventel.com

PVC Zemin Kaplamaları (Vinil)

Ürün özellikleri

Yaygın olarak “vinil” olarak bilinen Poli Vinil Klorür (PVC), ahşap görünümlü birçok ürün serisi de dahil olmak üzere çeşitli döşeme ürünlerinde kullanılmaktadır. PVC suya karşı uzun süre dayanıklı olmasıyla bilinir. Daha önce üretilen vinil döşemelerin çoğu estetik ayrıntıda eksikken, daha yeni PVC ahşap döşemeler çok ikna edici renklere, dokulara ve desenlere sahiptir.

Artık günümüzde bu yeni tip döşeme konsepti, laminat ve vinilin tüm avantajlarını yüksek çözünürlükte 3D baskı ile birleştirerek ekonomik ve dayanıklı zemin çözümleri sunuyor. İnce yapısı ile geleneksel laminat parkelere bir alternatif oluşturmaktadır. 

Su geçirmez PVC döşemenin faydaları

  • % 100 suya dayanıklı
  • Formaldehit içermez
  • Yüksek aşınma direnci
  • Ses yalıtımlı
  • Modüler kurulum
  • 3D baskı ile doğal görünüm

Standart PVC zemin kaplama ürünlerimiz ile de şık, sağlıklı, dayanıklı, pratik ve ekonomik çözümler üretmeye ve sunmaya devam ediyoruz.

Düz Zeminler

Günümüz PVC zemin döşemelerine eklenen ince altlık sayesinde kolay kurulum ve hafif pürüzlü yüzeylerin telafi edilmesin sağlanmakta. Böylelikle sert fakat ince zemin döşemesi eski izleri (fayans kanalları gibi) gizler. PVC su geçirmez zemin kaplamaları her türlü yüzeyde (fayans, beton, ahşap vs..)rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir.

Dayanıklılık

Bu döşeme suya dayanıklı olduğundan, fayans zemin gibi ıslaklığı abzorbe edebildiği gibi, ahşap zeminlerden farklı olarak ıslalık ve nem ile kabarma sorunlarından uzaktır. Zarif ve şıklığın yanı sıra , düşen nesnelerin hasar görmesine ve darbe ile zarar görmeye karşı mukavemetli bir yapıdadır.

Sesiz Zeminler

PVC yer döşemesinin emiciliği olağanüstü bir ses azalmasına (19 dB) yol açar. Ayak seslerinin sesi azaltılır ve daha düşük bir dereceye aktarılır. İnce yapısına entegre altlık sayesinde yüksek yürüyüş konforu sunar.

Çevreci

Zeminlerimiz geri dönüştürülebilir ve formaldehit içermez.

Uygulama ipuçları

Diğer döşeme ürünlerinde olduğu gibi, ana hususlarınız dekorunuza uymak, bütçeniz dahilinde kalmak ve kurulum gereksinimlerinin ne olacağını bilmek.
O zaman, hangi zemin türünün bütçenize ve zemin yapınıza en uygun seçim olacağına karar verin ve bu üründe en sevdiğiniz döşemeyi seçin.

Verilen Hizmetler

Ücretsiz Keşif

İhtiyacınıza uygun zemin kaplama malzemesini tespit emek amacı ile deneyimli ekibimiz tarafından ücretsiz keşif hizmeti sağlanmaktadır.

Projelendirme

Yapılan keşfin ardından ortam şartlarına en uygun malzeme seçilerek projelendirme ile tedarik ve montaj yapılmaktadır.

Tedarik

Keşif ve projelendirme sonrasında ihtiyaç duyulan  ürünleri gerek kendi üretimimiz ile gerekse çözüm ortaklarımızdan en uygun maliyetler gözetilerek tedarik ederek montaj hazırlıkları başlar.

Montaj

Tüm bu aşamaların sonunda seçilen zeminin uygulama şartlarına en uygun ortamda montaj ve uygulama gerçekleştirilir.

Call Now Button