0 (216) 378 9975 info@guventel.com

Poliüretan Zemin Kaplama

Ürün özellikleri

Hem dekoratif hem de işlevsel bir zemin mi arıyorsunuz?  Poliüretan döşemeler pratik ve güzeldir. Ayrıca, mevcut zeminlerin çoğuna uygulanabilir. Bu zeminler, ahşap zeminler, laminat zeminler veya fayanslardan çok daha sağlamdır, ancak daha yüksek elastikiyet nedeniyle kesinlikle harika bir yürüyüş kolaylığı sunar.

Yaklaşık otuz yıl, yüksek çapraz bağlama yoğunluğu sergilemek üzere tasarlanmıştır, çimentolu veya çimentosuz poliüretan sistemleri toksik değildir, tehlikesizdir ve yüksek derecede kimyasal dirençlidir.

Kısa sürede sıcaklıktaki büyük farklılıklar nedeniyle, Poliüretan harç döşeme , kesimhaneler, et / balık / süt ürünleri işleme, bira fabrikaları ve ağır iş endüstriyel gıda işleme ve ilaç üretim tesislerinde idealdir.

Bu ortamlardaki zeminler yoğun trafik, kimyasal maddeler ve sert koşullara maruz kalmaktadır. Poliüretan harçlar bu kötü amaçlı ortamlarda iyi sonuç verir, ancak bir tesisteki her alan bunları gerektirmez.

Poliüretan (PU) yer döşemesinin avantajları;

 •  Doğal bir esnekliğe sahiptir
 •  UV ışınlarına dayanıklıdır
 •  Eksiz, tek parça halinde uygulanır
 •  Kaymaya dayanıklır
 •  Aşınmaya dayanıklır
 •  Çizilmeye dayanıklır
 •  Yüksek sıcaklığa dayanıklır
 •  Ekonomiktir
 • Uygulandığı zemine mükemmel yapışma özelliğine sahiptir
 • Dekoratif olmasının yanında yalıtım (ses, ısı vs..)
 • Kolay temizlenebilir, hijyeniktir bu nedenle sağlık kuruluşları ve ilaç üretim alanlarında en çok tercih edilen kaplama sistemidir.

Hangi zemin sizin için en iyisidir?

Dekoratif

Sadece sert ve dayanıklı değil, aynı zamanda bakmak güzel! Hemen hemen her renkte mevcuttur.

Yüksek elastikiyet

Bu sayede daha fazla yürüme konforu ve gürültü azaltma deneyimi yaşayın. Ayrıca, bu zemin düz olmayan yüzeylere uygulanabilir.

UV ışınlarına karşı dayanıklı

UV ışınlarına karşı özellikle dirençlidir, bu nedenle güneş ışığına maruz kaldığında sararmaları önler. Yıllar sonra bile, zemininiz orijinal rengi korur.

Sıvı geçirmez

Bu zeminden hiçbir damla damlamaz! Bu da zeminin temizlenmesini çok kolaylaştırır.

Verilen Hizmetler

Ücretsiz Keşif

İhtiyacınıza uygun zemin kaplama malzemesini tespit emek amacı ile deneyimli ekibimiz tarafından ücretsiz keşif hizmeti sağlanmaktadır.

Projelendirme

Yapılan keşfin ardından ortam şartlarına en uygun malzeme seçilerek projelendirme ile tedarik ve montaj yapılmaktadır.

Tedarik

Keşif ve projelendirme sonrasında ihtiyaç duyulan  ürünleri gerek kendi üretimimiz ile gerekse çözüm ortaklarımızdan en uygun maliyetler gözetilerek tedarik ederek montaj hazırlıkları başlar.

Montaj

Tüm bu aşamaların sonunda seçilen zeminin uygulama şartlarına en uygun ortamda montaj ve uygulama gerçekleştirilir.

Call Now Button