0 (216) 378 9975 info@guventel.com

Kurumsal

Güven Tel Çit Hakkında

Kalite Politikası

Bizim için kalite demek müşteri memnuniyeti demektir, işte bu nedenle büyük küçük her projemizde kaliteli malzeme, titiz işçilik ve zamanında iş teslimi bizim için çok önemlidir.

Sınırsız Destek

İş teslimi üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin en uygun çözümlerle yine yanınızdayız, her türlü soru ve sorununuzda iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Zamanında İş Teslimi

İddialıyız; zamanında ve eksiksiz proje teslimi konusunda Türkiye’deki sayılı firmalar arasında olan Güven Tel Çit bu yönü ile en çok tercih edilen tel çit firmalarından biri olma başarısını sürdürmektedir.

Güven Tel Çit

Hakkında

Kadrosundaki genç ve dinamik personeliyle, yeniliklere ve farklı görüşlere açık kendini yenilemekten kaçınmayan bir yönetim yapısına sahip olan Güven Tel Çit’in değişmezleri güven, kalite, iş güvenliği ve müşteri memnuniyetine verilen önemdir.

Firmamız muhtelif ebat ve göz aralığında helezon örgü teli, dikenli tel, kafes teli üretimi yapan fabrikasıyla,  TSE standartlarında muhtelif uzunluk ve kalınlıklarda döküm yapılan beton direk sahasıyla, çevre düzenlemesi ve komple tel çit uygulama ve taahhütleriyle, Türkiye’nin her tarafında hizmet verebilecek olanaklara sahip bir kuruluştur.

Güven Tel kaliteli, titiz hizmetleri ve başarılarla dolu 30 yıllık geçmişiyle, sektörde rekabeti artırmış ve daha kaliteli hizmet için sürekli yeni hedefler çizerek kendini yenileyen bir yapıya sahip olmuştur.

Başlıca Hizmetlerimiz

Firmamız demir çelik ve güvenlik çitleri alanında üretim, keşif, projelendirme, montaj ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Projelendirme - Montaj
86%
Tedarik (Türkiye Geneli)
80%
Taahhüt Hizmetleri
70%
Üretim - Montaj
93%
Call Now Button